Účinkujúci v reklamách, TV, hostesingu, modelingu

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Tolstého 7, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
50 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjemný deň Vám želáme.

Hľadáme pre klientov nové tváre do:
- komparzu
- TV
- modelingu
- fotomodelingu
- hostessingu
- filmov
- atď.

Hľadáme všetky vekové kategórie, typy postáv a tvárí.
Veď v reklamách, filmoch, modelingu sa uplatnia najrôznejší ľudia. Takí ako Vy. Využite možnosť zaujímavého zárobku a spoznania zákulisia módneho a reklamného biznisu. Hľadáme bábätká, študentov, ľudí v najlepšom veku, dôchodcov,...:-)

Zaregistrujte sa ZADARMO v prvej online agentúre na Slovensku www.Nove-Tvare.sk.
Pošlite svoje profesionálne fotografie (ak máte) a vyplňte registračný formulár tu:
(link nakopírujte do vyhľadávača prosím)

Ak nemáte profesionálne fotografie, neviete ako to funguje, zastavte sa na niektorom z castingov:
(link nakopírujte do vyhľadávača)

Posledné ponuky, kde sme umiestnili naše tváre boli na natáčaní TV reklamy, fotenie zdarvotníckych pomôcok, fotenie katalógov, kalendára, vlasové show,...

Skúste to aj Vy. Len tí, ktorí skúšajú, majú šance! :-)
Tešíme sa na spoločné úspechy.

S pozdravom celý tím www.Nove-Tvare.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2088970  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 - 2000 EUR/mesiac