Účastník castingu do reklám, TV, filmov, hostessingu, modelingu a fotomodelingu

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Grécko, USA, Luxembursko, Ukrajina, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
30 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjemný jesenný deň Vám želáme.

Hľadáme pre klientov nové tváre do:
- komparzu
- TV
- modelingu
- hostessingu
- filmov
- atď.

Hľadáme všetky vekové kategórie, typy postáv a tvárí. Veď v reklamách, filmoch, modelingu sa uplatnia najrôznejší ľudia. Takí ako Vy. :-)

Zaregistrujte sa ZADARMO v prvej online agentúre na Slovensku www.Nove-Tvare.sk.
Pošlite svoje profesionálne fotografie (ak máte) a vyplňte registračný formulár tu:
(link nakopítujte do vyhľadávača)

Ak nemáte profesionálne fotografie, neviete ako to funguje, zastavte sa na niektorom z castingov:
(link nakopírujte do vyhľadávača)

Skúste to aj Vy. Len tí, ktorí skúšajú, majú šance! :-)
Tešíme sa na spoločné úspechy.

S pozdravom za www.Nove-Tvare.sk a celý tím
Veronika Lajtmanová, 1st Assistant Director

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1906129  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 - 5000 EUR/mesiac