Vizážista, vizážistka, make-up artist, stylist

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme na úzku spoluprácu šikovného a hlavne kreatívneho make-up artistu/artistku. Treba ovládať vizáž, photo make-up a jednoduchšie účesy.
Znalosť fashion stylinngu výhoda.
Miesto práce - Rafinery Gallery, Vlčie hrdlo 1, Bratislava - priestory agentúry nove-tvare.sk.

Zaujala Vás táto ponuka? Pošlite nám prosím Vaše stručné CV s fotkou, link na Vaše práce alebo cca 10 fotografií Vašich prác na:
[email protected]

Ďakujeme a tešíme sa na možnú spoluprácu.
S pozdravom Ing. Alex Schudich

Mladý a kreatívny tím, zázemie stabilnej firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1886003  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po dohode