Technický správca obytných domov, domový technik

NOVBYT s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 11, 83103 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat 750,-€, po ukončení skúšobnej doby a úspešnom zapracovaní 900,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu na pozícii správca budov, kde bude mať zamestnanec na starostlivosť pridelené konkrétne nehnuteľnosti. Práca je relatívne náročná, nakoľko ide o neustálu komunikáciu s ľuďmi, zástupcami vlastníkov bytov a o plnenie požiadaviek vlastníkov bytov.
- Technik správy budov – Bytový hospodár
- Zabezpečenie technickej správy objektov
- Pravidelné obhliadky a kontroly objektov
- Komunikácia so zástupcami vlastníkov bytov aj konkrétnymi vlastníkmi bytov
- Organizovanie a vedenie domových schôdzí
- Vedenie administratívnej agendy
- Vystupovanie pred ľuďmi, organizovanie a vedenie schôdzí
- Komunikácia s dodávateľmi služieb
- Výber dodávateľov a vyjednávanie platobných podmienok, vyhodnocovanie cenových ponúk, kontrola zmlúv s dodávateľmi
- Koordinácia a kontrola činností dodávateľov
- Práca v kancelárii aj v teréne
- Práca s PC, vedenie technickej dokumentácie objektov
- Kontrola a evidencia zmlúv s dodávateľmi jednotlivých médií a služieb
- Zabezpečovanie revízií a odborných prehliadok VTZ a odstraňovanie zistených závad. Ich evidencia a kontrola
- Príprava a zabezpečenie podkladov potrebných pre vyúčtovanie služieb spojených s užívaním bytu a nebytového priestoru
- Iné operatívne a prevádzkové úlohy

- Stabilná práca zabehnutej a prosperujúcej spoločnosti
- Firemný telefón
- Firemný automobil – na pracovné záležitosti
- Možnosť zaškolenia
- Ročné bonusy, 13. plat
- Práca v dobrom kolektíve a kvalitnom pracovnom prostredí
- Väčšina práce mimo kanceláriu
- Stravné lístky

V prípade, že spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, pošlite nám Váš životopis v Slovenskom jazyku. Nezabudnite prosím uviesť svoje telefónne číslo a e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len záujemcov vybraných do I. kola výberu. Zaslaním životopisu nám zároveň udeľujete súhlas so spracovaním svojich osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske, elektrotechnické, prípadne aj ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborná znalosť práce s ľuďmi
- samostatnosť pri riešení úloh, schopnosť pracovať v časovej tiesni
- profesionálne vystupovanie a komunikatívnosť
- práca aj podľa potreby, časová flexibilita
- výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom
- PC zručnosť
- prax v oblasti správy domov výhodou
- práca so systémom DOMUS, FINUS veľkou výhodou

Spoločnosť NOVBYT, s.r.o. bola založená v roku 1999 za účelom poskytovania a zabezpečovania služieb v oblasti správy nehnuteľností. Pri výkone správcovskej činnosti vychádzame najmä z požiadaviek vlastníkov bytov, z legislatívnych predpisov a poznatkov nadobudnutých dlhoročnými skúsenosťami v oblasti správy domov. Naša spoločnosť za dobu svojho pôsobenia nebola nikdy v konkurze a nebola dlžníkom žiadnym štátnym inštitúciám. Disponujeme vlastnými kancelárskymi priestormi s možnosťou bezproblémového parkovania v okolí. K dispozícii máme kvalitné počítačové vybavenie a vlastný vnútro firemný programový systém so zálohovaním údajov mimo sídla spoločnosti. Taktiež v záujme zvýšenia operatívnosti pri výkone správy disponujeme dostatočným počtom motorových vozidiel.

Ako správca s dlhoročnými skúsenosťami sa snažíme naše služby neustále inovovať a ponúkať kvalitu kráčajúcu s dnešnou dobou. Jedným z našich cieľov je, aby vlastníci bytov nemuseli navštevovať naše kancelárie a všetko potrebné mohli vybaviť z pohodlia domova, prípadne z práce.

Naši zamestnanci aktívne pôsobia v oblasti správy bytových domov viac ako 16 rokov a z hľadiska skúseností, praxe, právnej podpory, ako aj kvality výkonu správy sme radení medzi popredných správcov v Bratislave. Radi by sme vyzdvihli aktívne preškoľovanie zamestnancov, účasť na konferenciách týkajúcich sa správy bytových domov a iné aktivity rozvíjajúce rozhľad či v oblasti správy, alebo v oblasti ekonomickej či technickej.
Pre vlastníkov bytov zabezpečujeme:
- Výrobu a dodávku tepla a TV
- Služby spojené s užívaním bytov
- Opravy a údržbu spol. častí a spol. zariadení domov
- Predpis a úhrady za užívanie bytov
- Vyúčtovanie služieb spojených s užívaním bytov
- ... a mnohé iné služby

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hálkova 11
83103 Bratislava
ID: 1945386   Dátum zverejnenia: 19.10.2016