Obchodno-technický zástupca/zástupkyňa

NOVATO SK, spol. s r. o.

Dr. G. Schaefflera 4, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
neobmedzene

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najlepšia obchodná firma v obore. Ponúkame nadštandardné príjmy obmedzené len Tvojimi schopnosťami a výkonom. Kto s nami začne spolupracovať, nikdy nechce skončiť. Hladáme do našej partie schopných ľudí, ktorí chcú byť úspešný s nami.
Je to výzva, poď do toho.

Ponuky posielajte písomne, alebo e-mailom na adresu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Mimoriadne komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, chuť neustále sa učiť a presadiť sa.

Sme slovenská obchodná spoločnosť zameraná na výrobky pre opravárenstvo a údržbu, ktorá bola založená v roku 1999. Vychádzame z koreňov českej spoločnosti NOVATO. Počas 22 rokov činnosti sa naši zákazníci presvedčili o kvalite našich produktov a služieb. Sme schopní reagovať na potreby našich klientov, hľadať riešenie ich problémov a upraviť parametre výrobku alebo vyvinúť úplne nový výrobok na konkrétne riešenia. Tým sa naši zákazníci stávajú nielen obchodnými partnermi, ale aj spolutvorcami našej spoločnosti.
Medzi našich zákazníkov patria predovšetkým priemyselné podniky z rôznych odvetví, ale aj spoločnosti poskytujúce služby, ako autoservisy, dopravcovia, hotely, nemocnice a pod. Naše produkty nachádza uplatnenie nielen v oblasti opravárenstva a údržby, ale tiež ich dodávame priamo do výrobných procesov. V prevádzkach prináša úsporu nákladov, času a zjednodušenie práce, čím sa priamo podieľajú na zvýšenie produktivity. Naša spoločnosť kontaktuje svojich zákazníkov priamo, tj. osobnou návštevou obchodno technického poradcu, pri ktorej predstavujeme náš sortiment prakticky. Svojim zákazníkom poskytujeme komplexný servis vrátane poradenstva v oblasti opravárenstva a údržby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2933189  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzene