Office Coordinator/Receptionist (contract with ISS)

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie chod recepcie a reprezentuje spoločnosť voči návštevám
- Zodpovedá za doručenie všetkých bežných administratívnych a asistentských úloh a povinností za účelom zabezpečenia chodu recepcie
- Zodpovedá za dohľad nad všetkými kancelárskymi a skladovými priestormi spoločnosti
- Vedie tím brigádničiek pracujúcich na recepcii a zamestnancov spoločností poskytujúcich upratovacie služby, rekonštrukčné, správcovské, starostlivosť o kvety a pod..
- Zodpovedá za prijímanie a triedenie pošty, evidenciu doručených a odoslaných zásielok, manažment kuriérnych a poštových služieb
- Vypomáha pri príprave rozličných akcií - semináre, kongresy, sympózia, prezentačné výstavy, školenia, tréningy, organizácie návštev, porád a stretnutí v priestoroch spoločnosti
- Zabezpečovanie objednania a výroby vizitiek

A competitive remuneration as well as an interesting package of benefits (company car, notebook, mobile phone). This position offers a unique chance to work for an innovative high-performing and fast growing company in an international environment that encourages initiative, creativity and self development.

Žiadosti so životopisom zasielajte do 14 dní od uverejnenia inzerátu pod zn. "Office Coordinator/Receptionist" na adresu: Novartis Slovakia s.r.o., Gerda Tumová, Galvaniho 15/A, 821 04 Bratislava, e-mail: hr.sk@novartis.com
Vopred ďakujeme za Vašu odpoveď.
V prípade, že budete vyhovovať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s pozvánkou na pohovor.

Please, add this statement together with your CV and application letter:

Hereby I agree with the use and processing of my personal data for indeterminate period as required by Novartis Slovakia s.r.o. (in compliance with the Slovak Act No. č. 122/2013 Z.z. Coll.on Protection of Personal Data and its amendments).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie
- Anglický jazyk aktívne (slovom aj písmom) - min. B1 úroveň
- Schopnosť pracovať samostatne a dôsledne
- Komunikačné zručnosti a orientácia na zákazníka
- Dôveryhodnosť, zodpovednosť

International Pharmaceutical Company

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gertrúda Tumová
Tel.: +421 250706111
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826025   Dátum zverejnenia: 24.11.2016