Študent na oddelení Legal&Compliance

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o podpora aktivit oddelenia Compliance&Legal
o podpora pri pripave a aktualizacii smernic
o podpora pri monitorovacich aktivitach / auditoch suladu
o pomoc pri priprave skoleni pre organizaciu
o priprava podkladov, administrativa na oddeleni

Práca v dynamickom a úspešnom kolektíve. Možnosť profesijnej realizácie v jednej z najvýznamnejších farmaceutických firiem. .Príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte pod označením "Študent na oddeleni Legal&Compliance" na uvedenú e-mailovú adresu; hr.sk@novartis.com, kontaktná osoba Mgr.Gerda Tumová

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať v priebehu dvoch týždňov.

Please, add this statement together with your CV and application letter:

Hereby I agree with the use and processing of my personal data for indeterminate period as required by Novartis Slovakia s.r.o. (in compliance with the Slovak Act No. 428/2002 Coll.on Protection of Personal Data and its amendments).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• Student VŠ – ekonomicke alebo pravnicke zameranie, idealne 3-4 rocnik
• 20h tyzdenne
• Anglicky plynule, iny jazyk vyhodou
• Dobra znalost MS Office (najma Excel a Powerpoint)
• Samostatna praca
• Proaktivny pristup
• Kriticke myslenie
• Profesionalne vystupovanie
• Vysoke eticke a moralne hodnoty

International Pharmaceutical Company

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava
ID: 2405372   Dátum zverejnenia: 24.11.2016