Všeobecný lekár

NOVAPHARM, s.r.o., Železničná nemocnica a poliklinika

Šancová 110, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandartný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a)zdravotnícke povolanie vykonáva odborne, v súlade s etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka ,
b)zodpovedá za odborné vyšetrenie pacientov, osobne vykonáva alebo zabezpečí vykonanie všetkých zdravotných výkonov potrebných na správne určenie diagnózy so zabezpečením včasnej a účinnej liečby s cieľom uzdravenia osoby alebo zlepšenia stavu osoby, pričom zohľadňuje súčasné poznatky lekárskej vedy;
c)pri svojej činnosti spolupracuje s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi v ŽNaP;
f)podľa potreby asistuje nadriadeným a spolupracovníkom pri odborných výkonoch a činnostiach v súlade so svojou kvalifikáciou;
g)vykonáva preventívne opatrenia v odbore;
h)zodpovedá za účelnosť, racionálnosť, bezpečnosť a hospodárnosť farmakoterapie zverených pacientov;
i)poskytuje zdravotnú starostlivosť v odbore všeobecné lekárstvo na pridelenej ambulancii podľa schválených ordinačných hodín;
j)zdravotnú dokumentáciu vedie, spracúva, poskytuje a sprístupňuje z nej údaje v súlade so zákonom č. 576/2004 Z. z. v platnom znení.

Prosíme zasielať Motivačný list, Žiadosť o prijatie do zamestnania, Životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

a)ovláda prácu s počítačom a príslušnou prístrojovou technikou na pracovisku;
b)navrhuje a odôvodňuje svojmu nadriadenému zmeny vo vybavení ambulancie zdravotníckou technikou a materiálnym vybavením;

Neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce ambulantnú starostlivosť

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1930858  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandartný