Mäsiar - Smižany

NOVÁK mäso - údeniny s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej predajne mäsiarstva v Smižanoch príjmeme s nástupom ihneď vyučeného mäsiara, schopného prípadne predávať a obslúžiť zákazníkov

výborné platové podmienky, sociálny program, možnosť profesionálneho rastu

1. Kontaktné údaje / tel.a e-mail/ žiadame uviesť priamo v životopise.
2. Oslovení budú telefonicky IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadosti a životopisov.
3. Žiadosti žiadame zasielať IBA EMAILOM / prípadne poštou /.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Mäsiar- vyučený

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

mäsiar

Mäsiar vyučený v odbore- výhodou !!!
Skúsenosti s predajom -výhodou, príjemné vystupovanie, dôslednosť,chuť pracovať, zodpovednosť,komunikatívnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom mäsa, mäsových výrobkov, údenín, syrov a šalátov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1842471  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na pohovore s uchádzačom