Predavač/ka, mäsiar - Bratislava

NOVÁK mäso - údeniny s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme vedúcich pracovníkov, predavačky, predavačov, mäsiarov do zabehnutých predajní mäsiarstva v Bratislave.V prípade záujemcov z iného okresu je možnosť ubytovania priamo v Bratislave.

Bratislava - Vrakuňa ( Bieloruská ul.)
Bratislava - Petržalka ( Ševčenkova ul.)
Bratislava - Karlova Ves ( Kempelenova ul.)
Bratislava - OC Dúbrawa ( Dúbravka )

Sociálny program, možnosť profesionálneho rastu, stabilita v spoločnosti.

1. Kontaktné údaje / tel.a e-mail/ žiadame uviesť priamo v životopise.
2. Oslovení budú telefonicky IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadosti a životopisov.
3. Žiadosti žiadame zasielať IBA EMAILOM, prípadne poštou
4. Do žiadosti zadať informáciu o ktorú predajňu máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predavač/výhodou

Predavač/ka: Znalosť práce s registračnou pokladňou -výhodou, príjemné vystupovanie, dôslednosť,chuť pracovať, zodpovednosť,komunikatívnosť. Mäsiar vyučený v odbore- podmienkou.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom mäsa, mäsových výrobkov, údenín, syrov a šalátov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1798661  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na pohovore s uchádzačom