Realitný maklér/ Vedúci pobočky, Provízie do 80%

Nová Realita, s.r.o. (obchodná značka STOX)

Trenčín, Bratislavský kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.06.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podnikajte samostatne, nie však sami! Pripravená je pre Vás nová, výnimočná platforma. Pracuj ako samostatný maklér, alebo si otvor vlastnú pobočku realitnej agentúry. Provízie až 80% bez ďalších poplatkov, zaškolenie, atď.

Náplň práce:

Kompletný „all inclusive“ servis pre predávajúcich
Prehliadky nehnuteľností so záujemcami o kúpu
Vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek kupujúcich
Osobný, telefonický, emailový kontakt s klientami
Súvisiace administratívne činnosti
Účasť na školeniach a meetigoch
Samovzdelávanie a sledovanie trendov

U nás je na prvom mieste realitný maklér.
Model spolupráce zahŕňa viacstupňový vzdelávací program, férovejšie prerozdelenie zodpovedností a je pripravený tak, aby maklér mohol čo najlepšie rozvinúť svoj potenciál a zažiť svoj osobný úspech.

Áno, naše nároky na kvalitu sú vyššie ako vo väčšine spoločností a sme si vedomí, že za kvalitu sa platí. Preto náš model spolupráce okrem iného maklérovi zabezpečí ohodnotenie až do výšky 80% a to bez poplatkov.

Ponúkame Vám:

Kompletné know how. Máme 9 ročné skúsenosti v realitách, 14 ročné skúsenosti v obchodnej činnsoti
Kompletný školiaci program
Interný systém pre správu nehuteľností
Ukážeme Vám tajomstvo úspechu v realitách. Pracujeme inak ako 95% realitných kancelárií a realitných maklérov na Slovensku
Pomoc pri uzatváraní štandartných, ale i náročnejších obchodných prípadoch
Vypracovanie všetkých potrebných dokumentov a podkladov
Skutočná podpora vedenia spoločnosti, výučbové pomôcky, marketingový program
Priestor pre kreativitu a iniciatívu
Flexibilný pracovný čas
Neplatíte žiadne vstupné, ani pravidelné poplatky
Provízie 80% pre skúsených RM

Zmeňte svoj život k lepšiemu, zvýšte si životný štandart a pracujte v skvelom kolektíve, pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na [email protected] ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od Vás očakávame:

Samostatnosť a iniciatíva
Optimistickú osobnosť s vysokým stupňom motivácie
Prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
Orientácia na výsledky, „ťah na bránu“
Po zapracovaní spolupráca na ŽL
Čistý register trestov
Výhodou vlastné auto

STOX | realitná kancelária ako obchodná značka pôsobí pod zastrešením spoločnosti Nová Realita, s.r.o. Spoločnosť Nová Realita s.r.o. sa ako obchodná spoločnosť od roku 2007 sústreďuje výhradne na obchodovanie s nehnuteľnosťami.

Pre našich klientov sme overeným a kvalitným partnerom s dlhoročnými skúsenosťami, transparentným jednaním a kompletnou podporou a pomocou pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.

V STOX -e veríme jedine kvalitne poskytnutej službe a profesionálnemu, zároveň však ľudskému prístupu k zákazníkovi. Veríme, že trh baží po kvalite a my mu ju chceme dať.

Stox – kvalita v poskytovaných službách.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2117286  Dátum zverejnenia: 25.5.2015