Asistent / ka predaja

NOUS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Pribinova 8
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a poradenstvo klientkám,práca s kasou,platobným terminálom,podmienky: ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie,základná znalosť anglického jazyka, kultivovaný vzhľad a vystupovanie, orientácia v aktuálnych módnych trendoch. Prax v predaji dámskych odevov nutná.

rovnošata

Informácie o výberovom konaní

O nás
TWIN-SET je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom ženského štýlového oblečenia a doplnkov. Táto pôvodom Talianska značka v súčasnosti prevádzkuje predajne po celom svete. Hľadáme zodpovednú a energickú asistenta/asistentku predaja práve do franchise-ovej prevádzky v Bratislave. Práca v krásnom prostredí s aktuálnymi módnymi trendami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Taliansky jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, pozitívny prístup, estetické cítenie, znalosť aktuálnych trendov v obliekaní, zodpovedný prístup k práci

maloobchodný predaj luxusných kolekcií odevov a doplnkov z Talianska

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 952978  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 650 EUR/mesiac