Zástupce vedoucí/ho pro prodejnu Notino - Bratislava

Notino

Miesto práce
Bajkalská 9, 831 04 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V túto chvíľu hľadáme nového kolegu či kolegyňu, ktorý/á by sa ujal/a pozície zástupca vedúceho na našej pobočke v Bratislave. Nie je na čo čakať, jednoducho hľadáme skúsených a motivovaných ľudí, ktorí si vezmú pod svoje krídla pomoc s vedením pobočky.
Pokiaľ máš skúsenosti s vedením kamennej predajne alebo výdajne, a zároveň aj chuť sa venovať našej pobočke z pozície leadera, smelo pokračuj v čítaní.

Čo Ťa u nás čaká?
• Jednou z prvých úloh bude sformovanie tímu Beauty konzultantov a nasledovne starostlivosť o nich – nábor, motivácia, hodnotenie, odmeňovanie, atď.
• Potom budeš mať za svoj tím kompletnú zodpovednosť – za predajné výsledky celej pobočky, 100% zákaznícky servis, dobrú atmosféru ale taktiež aj plánovanie smien a zostavovanie dochádzky.
• Samozrejmosťou je práca s finančnou hotovosťou a taktiež s tovarom – výber produktov na predajňu, naskladnenie, inventúry, vedenie hlavnej kasy, atď. Jednoducho budeš mať všetko pod palcom.

Čo Ti za to ponúkame?
• Prácu na HPP v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej firme s voňavým zameraním.
• Možnosť „byť pri tom“, keď európsky leader v online predaji parfumov a kozmetiky rozširuje svoje prevádzky.
• Motivujúci odmeňovací systém a bonusy za obrat predajne.
• Prepracované zaučenie od interných trénerov a kolegov z už zabehnutých pobočiek.
• Skvelý dynamický kolektív priateľských ľudí a neformálne pracovné prostredie.
• Pravidelné meetingy, školenia, spätné väzby a naozaj veľký priestor pre osobný rozvoj.
• Samozrejmosťou sú benefity ako stravné lístky, zamestnanecké zľavy na našom e-shope, Multisport karta, možnosť zvýhodneného mobilného tarifu, celofiremné akcie atď.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3086003  Dátum zverejnenia: 14.7.2017