Beauty konzultant/ka pro Notino prodejnu - Bratislava

Notino

Místo práce
Bajkalská, 12985/9, 83104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro příjemnou a voňavou práci s klienty na naší pobočce v Bratislavě přijmeme nového kolegu či kolegyni!
Hledáme člověka s láskou k našemu oboru, citem pro obchod a ideálně se zkušenostmi s prodejem kosmetiky či parfémů. Nicméně nejdůležitější je pro nás schopnost vyjít zákazníkovi vstříc a udělat pro něj vždy i "něco navíc".

Co Tě u nás čeká?
Práce u nás je různorodá, takže určitě nečekej ani rutinu ani nudu! Toto všechno u nás budeš dělat:

-Obsluhovat zákazníky na pokladně - vydávat jim objednávky z našeho e-shopu, pomáhat s platbou a také řešit reklamace.
-Přijímat zboží z centrálního skladu na pobočku, dělat údržbu skladu a jiné "práce v zákulisí pobočky", které jsou fyzického rázu.
-Pracovat v interním softwaru firmy (např. při inventarizaci zboží) a s technikou obecně - nemusíš být technický typ, ale zase se nesmíš bát počítače či čtečky... :-)
- Přijímat, zaskladňovat a vydávat objednávky z našeho e-shopu, které si zákazníci nechali poslat na pobočku k osobnímu vyzvednutí.
- Dělat údržbu skladu, tzn. přeskladňovat zboží tak, aby byl prostor efektivně využitý a nebyly tam jen samé poloprázdné boxy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy za obrat.
Pravidelná školení.
Příjemnou práci na HPP (plný nebo zkrácený úvazek).
Benefity: stravenky, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, výhodný mobilní tarif, Multisport karta, celofiremní akce.
Pohodové pracovní prostředí.
Místo výkonu práce: Bratislava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
- Pozitivní přístup a důraz na týmovou spolupráci - jsme jedna velká rodina a příjemné pracovní prostředí je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, abychom věděli, že se navzájem na sebe můžeme 100% spolehnout.
- Schopnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek - 30 hodin týdně.
- Kladný vztah k práci "fyzického rázu" - nejde o těžkou práci, jen budeš zkrátka většinu času na nohou...
- Předchozí zkušenost s chodem prodejny nebo skladu výhodou.
Samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
Pozitivní přístup.
Důraz na týmovou spolupráci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3083583  Dátum zverejnenia: 9.10.2017