Výkonný asistent/výkonná asistentka

Notino

Místo práce
Vídeňská 119, 61900 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Organizace schůzek – Domluvit je tak, aby na sebe navazovaly a zapadaly do programu týdne.
*Revize jednodušších smluv a upozornění v případě, že „něco není, jak by mělo“.
*Hlídání plnění termínů zadaných úkolů a projektů ostatním kolegům.
*Organizace cest soukromých i firemních – Zařídit letenky, ubytování a celkově cestu zorganizovat takovým způsobem, aby se vše stihlo bez stresu a naopak nevznikaly zbytečné proluky.
*Placení soukromých výdajů, hlídání soukromých plateb apod.
*Správa soukromých nemovitostí – Zaplatil nájemník nájem? Dodal dodavatel, co měl?
*Objednávky na e-shopech – Zajistit platbu a převzetí zboží.
*Servis soukromých aut – např. předat auto do servisu a vrátit se taxíkem do firmy.
*Odpovídání na maily a u těch „podstatných“ dohlídnout na jejich zodpovězení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Různorodá a pestrá práce, kde můžeš využít svoji schopnost koordinovat více věcí najednou.
*Zodpovědná role ve firmě a práce na HPP v největším evropském e-shopu s parfémy a kosmetikou.
*Adekvátní mzdové ohodnocení.
*Možnost kurzu angličtiny nebo němčiny.
*Zahraniční pracovní cesty.
*Mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby.
*Flexibilní pracovní doba – záleží to na daných úkolech.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Drive do práce a 100% nasazení .
*….a hlavně zdravý rozum.
*Absolutní diskrétnost je nutná.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3035005  Dátum zverejnenia: 27.4.2017