Beauty Consultant Notino (parfums.sk)

Notino

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktivně se podílet na prodeji sortimentu – nebát se zákazníkovi poradit s výběrem, být mu nápomocen během nákupu.
Vydávat zákazníkům zboží dle jejich objednávek.
Přijímat zboží z centrálního skladu do skladových prostor ve výdejním místě.
Pomáhat zákazníkům s obsluhou platebních automatů (pokud to bude potřeba).
Pracovat v interním softwaru (např. pomoc při pravidelné inventarizaci zboží).
Vytvářet příjemnou atmosféru ve výdejním místě – mít ochotný přístup a příjemné vystupování vůči našim internetovým i retailovým zákazníkům.
Vést pokladnu (přijímat a vydávat finanční hotovost).
Vést konzultace ohledně líčení, v případě zájmu klientky nalíčit.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nadstandardní mzdové ohodnocení.
Bonusy za obrat.
Pravidelná školení.
Příjemnou práci na HPP.
Benefity: stravenky, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, výhodný mobilní tarif, Multisport karta, slevy na dalších e-shopech, celofiremní akce.
Pohodové pracovní prostředí.
Místo výkonu práce: Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetika, predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Rád/a komunikuješ s lidmi - vstřícnost a příjemné vystupování jsou pro nás důležité.
Orientaci v kosmetických a parfémových produktech/značkách/druzích apod. - přirozený zájem o svět vůní a krásy, lásku k našemu oboru – toto vše může být Tvou výhodou.
Samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
Zkušenosti s líčením velkou výhodou.
Pozitivní přístup, důraz na týmovou spolupráci.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2891264  Dátum zverejnenia: 14.7.2017