Vodič MKD na pravidelnej linke SK-CZ-DE

Nothegger System Logistic s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy € 800,- brutto + cestovné náhrady + nočné príplatky Čistý mesačný príjem min. € 1.500,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho kolektívu hľadáme vodičov na pravidelnú linkovú kamiónovú prepravu na trasách:
Chocholná-Velčice -> CZ-Aš -> Chocholná-Velčice
CZ-Aš -> DE-Schlitz -> CZ-Aš
Požiadavky: prax, zdravotná prehliadka, psychotesty, KKV, karta vodiča, ADR preukaz výhodou

- práca v stabilnej spoločnosti
- začína sa v pondelok s návratom v piatok/sobotu do Chocholnej
- nové, max. ročné plne vybavené vozidlá DAF, Volvo, Scania vybavené tankovacími kartami
- výhodné finančné ohodnotenie
- parkovanie osobného vozidla v stráženom objekte firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Transport / Špedícia / Doprava / Logistika

Vodičský preukaz

B, C, E

Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť s materskou firmou v Rakúsku zaoberajúca sa dopravou, logistikou a skladovaním s pobočkami v Chocholnej (TN) a Klčove (LE).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1882268  Dátum zverejnenia: 21.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac