Asistentka, koncipientka

Notársky úrad - JUDr. Soňa Böhmová

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2018
nástupný plat 650,00 - 800,00 Eur brutto v závislosti od praxe, skúseností a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívny chod Notárskeho úradu
- úkony vo veciach, ktoré sú predmetom notárskej činnosti v zmysle Notárskeho poriadku (zák. 323/1992 Zb. v znení neskorších predpisov), t.j. najmä osvedčovanie pravosti podpisov na listinách, osvedčovania správnosti odpisov a fotokópií listín, príprava notárskych zápisníc, vykonávanie jednotlivých úkonov v konaní o dedičstve úkony vo veciach Notárskych centrálnych registrov, ...
- prepis diktovaného textu do PC, komunikácia s úradmi a klientmi

odborný a profesionálny rast; možnosť iných benefitov podľa vzájomnej dohody

Prosíme zašlite nám Váš životopis prostredníctvom e-mailu: [email protected].
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax v odbore, prípadne v súvisiacom odbore (t.j. notár, advokát, exekútor) je výhodou.
Nutná aktívna znalosť práce s počítačom s bežne používanými programami, strojopis.
Príjemné vystupovanie, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.

Notársky úrad JUDr. Soni Böhmovej funguje nepretržite od roku 1993. Hlavnou náplňou práce Notárskeho úradu je najmä:
- osvedčovanie pravosti podpisov a listín,
- dedičské konania,
- spisovanie notárskych zápisníc,
- spisovanie zmlúv (napr. kúpna zmluva, darovacia zmluva),
- konanie vo veciach notárskych úschov,
- úkony vo veciach notárskych centrálnych registrov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1575340  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 650,00 - 800,00 Eur brutto v závislosti od praxe, skúseností a odbornosti