Notársky kandidát

Notársky úrad JUDr. Kataríny Valovej, PhD.

Miesto práce
Moyzesova 3, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1300 - 1300 EUR/mesiac, počas skúšobnej lehoty 1000,- Eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Notárska činnosť, ďalšia činnosť a osobitná činnosť podľa § 3 zákona č. 323/1992 Zb. (Notársky poriadok).
2. Administratívne a kancelárske práce podľa pokynov zamestnávateľa ako aj vyplývajúce z Kancelárskeho poriadku pre notárov.

Žiadosti so životopisom posielať e-mailom na adresu [email protected], prípadne faxom na číslo 02/54647164. Prosíme nekontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

1. V prípade, že bude na ponuku reagovať notársky koncipient, požaduje sa minimálna notárska prax 1 rok. Ponúkaný plat pre notárskeho koncipienta je 650, Eur brutto / mesiac (v skúšobnej lehote 600,- Eur brutto / mesiac).
2. Ovládanie počítačového programu NOTAR.
3. Znalosť aspoň jedného svetového jazyka.
4. Veľmi milé vystupovanie, zvládanie komunikácie aj s nepríjemnými klientmi a nepríjemným šéfom.
5. Zvládanie práce v strese.
6. Zodpovedný prístup k práci.
7. Neomylnosť v písaní číselných údajov.

notárska činnosť, dedičské konanie, dobrovoľné dražby, prevody nehnuteľností, elektronické zápisy do obchodného registra a katastra nehnuteľností

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 758485  Dátum zverejnenia: 18.11.2009  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1300 EUR/mesiac, počas skúšobnej lehoty 1000,- Eur / mesiac