Obchodní zástupce / dispečer v dopravě

NOSRETI a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- péče o stávající zákazníky
- akvizice nových zákazníků
- administrativa (vyřizování povolení, objednávek, fakturace)
- reporting
- spolupráce s mateřskou společností NOSRETI a.s. Česká Republika

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou práci na plný úvazek
- přátelské prostředí v mladém kolektivu
- zajímavé platové ohodnocení
- místo výkonu práce: Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- praxi v dopravní nebo obchodní činnosti min. 3 roky
- komunikační schopnosti
- znalost AJ nebo NJ
- práce na PC (MS Office)
- řidičské oprávnění sk. B
- organizační schopnosti a příjemné vystupování

Sme dodávatelia chladiacej, mraziacej a vykurovacej techniky s viac ako 30 rokmi skúseností na českom a slovenskom trhu. Našou špecializáciou je veľkoobchodný predaj a servis gastro vybavenia, tepelných čerpadiel a klimatizácií, v neposlednom rade aj zariadení pre zdravotníctvo a laboratóriá.

Vážime si našich obchodných partnerov a snažíme sa mať v portfóliu vždy komplexnú ponuku spoľahlivých produktov, poskytovať odborné poradenstvo a zabezpečiť plnohodnotný servis.

Svojim zákazníkom ponúkame rad produktov vlastnej obchodnej značky TEFCOLD a NORDline, zároveň sme výhradnými distribútormi popredných európskych značiek - Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal a mnohých ďalších.
ID: 2639377  Dátum zverejnenia: 11.7.2016