Vodič MKD aj turnusy 2+2

NOSPO, s.r.o.

Poprad, Košický kraj, okres Poprad, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1200 - 2250 EUR/mesiac, 500 EUR základ, az 60 EUR diety/den, STARTOVNE 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič ťahača s návesom, v západnej Európe, turnusy 4+2, 2+2, alebo 6+2. STARTOVNE 200 EUR.

60 Eur diety na den. STARTOVNE 200 EUR. Trinasty plat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Medzinarodna kamionova preprava v zapadnej europe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1177073  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2250 EUR/mesiac, 500 EUR základ, az 60 EUR diety/den, STARTOVNE 200 EUR