Skladník pre Farmove.sk - Pracuj vo výbornom kolektíve v stabilnej spoločnosti

NosKin, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 10-18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 200 EUR/mesiacKu základnej mzde navyše dochádzkový bonus 50,-€ a firemný bonus 120€ podľa plnenia firemných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rodinnej firmy, ktorej poslaním je prinášať zdravé a kvalitné potraviny od lokálnych farmárov, hľadáme skladníka, ktorý pripraví tovar na rozvoz pre našich zákazníkov.

  • Príprava tovaru do zákazníckych objednávok v sklade s potravinovým tovarom, najmä s ovocím a zeleninou.
  • Zabezpečovanie správneho skladovania a prípravy tovaru pre zákazníka.
  • Preberanie a uskladňovanie tovaru od dodávateľov.
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku.
  • Práca v chladenom prostredí cca 12 – 15°C.

V typickom dni na pozícii skladníka pre Farmove.sk budete pripravovať tovar pre zákazníkov, prijímať tovar od dodávateľov, uskladňovať ho a udržiavať poriadok na pracovisku.

Typická pracovná doba pre pozíciu skladníka pre Farmove.sk je od 8:00 do 16:30 s možnosťou nadčasov.

Čo vám ponúkame?

• Prácu v mladom a priateľskom kolektíve

• Dochádzkový bonus (pri dobrej dochádzke na pracovisko)

• Prístup k zdravým, kvalitným potravinám, zelenine a ovociu s výraznou zľavou

• 1 zmenná prevádzka (pracovná doba: 7:00 - 15:30), 5 dňový pracovný týždeň

Viac o nás nájdete na našej webstránke TU : https://www.farmove.sk/o-nas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, nám pomôže distribuovať zdravé potraviny našich farmárov, k zákazníkom. Čo od vás očakávame?

• Zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail

• Nie je podmienkou, ale plusom sú predchádzajúce skúsenosti práce skladníka

• Vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis

OD FARMÁROV PRIAMO K VÁM DOMOV
Od začiatku sme sa snažili robiť niečo naviac. Okrem kvalitných, čerstvých, lokálnych a sezónnych potravín sme si vždy dávali záležať aj na tom, aby naše podnikanie bolo prínosom nielen pre našich zákazníkov, farmárov, komunitu, ale aj pre životné prostredie, našu krajinu a planétu. Debničkovanie redukuje uhlíkovú stopu spojenú s prevozom, skladovaním a predajom potravín na minimum pri zachovaní maximálneho nákupného
komfortu.

Pôsobíme v oblasti obchodu s farmárskymi potravinami už od roku 2013. Naša misia je podporovať slovenskú farmársku produkciu a predaj zdravých potravín a ich doručenie v najvyššej kvalite priamo k zákazníkovi.

Prevádzka: BRATISLAVA, Rača, Na Pántoch 10.
Viac o nás nájdete tu: https://www.farmove.sk/o-nas
alebo https://www.farmovedoprace.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Nosál
E-mail: poslať životopis
ID: 4774160  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac