Logo NORTHON s. r. o.

Regionálny partner / manažér

NORTHON s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
máj 2024
2 000 EUR/mesiacUvedená suma je provízia a platí pri splnení očakávaných cieľov. Bližšie info poskytneme pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť so silným základom na trhu v oblasti poskytovania kvalifikovaných auditov, poradenstva a certifikácie pre firemných klientov. Naším cieľom je rozširovanie našich služieb do všetkých regiónov Slovenska prostredníctvom partnerov s vášňou pre rozvoj a inovácie.

Ak vás baví uzatvárať obchody s pokročilými službami a budovať si klientelu, tak potom hľadáme práve vás!

Úloha nášho partnera:

  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov v vašom regióne
  • Dohadovanie a účasť na obchodných stretnutiach a prezentácia služieb
  • Uzatváranie obchodov a vyjednávanie o cenách a obchodných podmienkach
  • Budovanie a udržiavanie pozitívnych vzťahov s klientmi
  • Získavanie spätnej väzby z trhu a od klientov
  • Vytváranie vlastného tímu kolegov

Pracovná doba na tejto pozícii je závisí od vašej vlastnej motivácie. Regionálny partner dostane pridelený región, v ktorom bude pôsobiť a v ktorom si bude môcť rýchlo budovať vlastný tím, ktorý bude riadiť, prideľovať úlohy a pod.

  • Atraktívna províziu založenú na výkone, navrhnutú tak, aby vás maximálne motivovala.
  • Podpora a školenia potrebné pre úspešný štart a rast vašej pobočky.
  • Príležitosť byť súčasťou rastúcej siete profesionálov s prístupom k inovatívnym riešeniam a službám.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
V prípade nejasností alebo otázok nám bez obáv zavolajte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Naša ponuka je vhodná pre :

  • Podnikateľov s vášňou pre rozvoj a inovácie.
  • Jednotlivcov s chuťou založiť si vlastné podnikanie v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti.
  • Tímy alebo jednotlivcov s cieľom rozšíriť svoje služby a odlíšiť sa na trhu.

Sme skupina odborníkov na audítorské, poradenské a certifikačné služby v oblasti udržateľného podnikania, ľudských zdrojov, práva a redukcie nákladov. Našim cieľom je pomáhať firmám dosiahnuť úspech a sústrediť sa na to, čo robia najlepšie.

Dôvera, kvalita a odbornosť sú pre nás kľúčové hodnoty. Naši partneri sa môžu spoľahnúť na náš oddaný tím, ktorý im poskytne vynikajúce služby a dlhodobú spoluprácu.

Kontakt

ID: 4798937  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac