Zvárač TIG + prípravár v Malackách

FTP Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Pezinská cesta 5104, 901 01, Malacky 1, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Plat: 850,- € hl. prac. pomer; 1200,- € živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučených pracovníkov na pozície zvárač, prípravár.
Náplň pŕace:
- výroba nerezových nádrží
- zváranie tlakových nádob a potrubí (nerezový plech)
- práca s výkresovou dokumentáciou
- prípravár pre výrobú potravinárskych strojov, zariadení a systémov.
- Práca na jednu smenu.
- Práca na trvalý pracovný pomer, prípadne živnosť.

- perspektívna a stabilná práca
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možné ubytovanie v areáli firmy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,strojárske

Počet rokov praxe

2

VYSOKÉ PRACOVNE NASADENIE A PRACOVNE SKÚSENOSTI
PODMIENKA OSVEDČENIE NA TIG /NEREZ

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický, chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1199863  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat: 850,- € hl. prac. pomer; 1200,- € živnosť