Obsluha čerpacej stanice PHM s prevádzkou občerstvenia - Fast Food

Normbenz Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Diaľničné odpočívadlo D1, Hrádok, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 460 EUR/mesiac, kvartálny výkonnostný bonus, stravenky, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha čerpacej stanice pohonných hmôt, práca s reg. pokladňou a kreditnými terminálmi, práca vo Fast Foode, udržiavanie čistoty a poriadku na ČS

práca v mladom dynamickom kolektíve, motivačná mzda v závislosti na výkonoch, stravné lístky, výkonnostná odmena, prispevok na dopravu

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na nižšie uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Privítame väčší počet uchádzačov aj bez praxe, avšak s chuťou učiť sa a pracovať v dynamickom a zaujímavom prostredí čerpacej stanice , komunikatívnych a príjemných na trvalý PP, alebo aj brigádnikov

Prevádzkovanie čerpacích staníc pohonných hmôt "LUKOIL".

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 684743  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 460 EUR/mesiac, kvartálny výkonnostný bonus, stravenky, príspevok na dopravu