Logistik plánování výroby a nákupu s AJ

NORMA Czech, s.r.o.

Havlíčkova 28, 693 01 Hustopeče u Brna, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost za přípravu, tvorbu a aktualizaci výrobního plánu v souladu se zákaznickými
požadavky.
Tvorba výrobních zakázek, které jsou předávány k provedení mistrům ve výrobě.
Zakládání nových materiálových položek do IS a jejich správa.
Odpovědnost za přípravu a realizaci nákupních objednávek výrobního materiálu a služeb.
Aktualizace nákupních objednávek dle změn v požadavcích zákazníků nebo ve výrobních plánech.
Odpovědnost za výši skladových zásob výrobního materiálu.
Komunikace s dodavateli v záležitosti dodávek a logistiky nakupovaného materiálu a služeb.
Řízení a řešení reklamací s dodavateli (vyjma kvalitativních).
Řízení a koordinace konsignačních skladů dodavatelů výrobního materiálu a služeb.
Kontrola věcné správnosti přijatých faktur za nákup výrobního materiálu a služeb.
Hodnocení dodavatelů z hlediska logistických ukazatelů v IS systému.
Příprava pravidelných forecastů nákupních objednávek a jejich zasílání dodavatelům.
Informuje logistiky prodejních objednávek o změnách v termínech plnění objednávek oproti
požadavkům zákazníka.
Aktivně spolupracuje s kolegy z jiných úseků při řešení společných úkolů.
Zastupuje kolegy na oddělení dle aktuální Matice zastupitelnosti.
Přichází s návrhy na optimalizaci procesů a snížení nákladů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

pružná pracovní doba
firemní stravování
finanční příspěvek do penzijních fondů
finanční příspěvek na masáže
13. plat
5 týdnů dovolené

Informace o náboru

pohovory probíhají v prostorách naší společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojárske,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

prodeje nebo logistiky - plánování, nákup

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

analytické myšlení
pečlivost, důslednost
samostatnost
komunikativnost
ANGLICKÝ JAZYK - VELMI DOBRÁ ÚROVEŇ PRO KAŽDODENNÍ KOMUNIKACI SLOVEM I PÍSMEM PODMÍNKOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme NORMA Czech, s.r.o. součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí. Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství. Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 8 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 29 závodech.
Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1578019  Dátum zverejnenia: 17.12.2014