Obchodný zástupca

Nordic Electricity s.r.o.

Juhomoravský kraj, Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, okres Rimavská Sobota, okres Žiar nad Hronom, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Trenčín, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
čím úspešnejší predajca, tým viac zarobí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie a získavanie nových firemných zákazníkov

Ponúkame:

- Možnosť práce aj na živnosť/s.r.o., alebo tiež na skrátený
úväzok
- Unikátny koncept služby, bezplatný pre zákazníka
- Garantovanú odmenu a dobrú províziu z predaja
- Výborné, na mieru šité portfólio produktov
- Rýchlý a kompetentný back-office
- Kompenzáciu používania súkromného vozidla podľa lokálnych
pravidiel.

Informácie o výberovom konaní

Písomné aplikácie prosím zasielajte na [email protected]

Doplňujúce informácie môžete získať od konateľa spoločnosti:
Juraj Jakabovič, [email protected] , +421 949 520 771

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- Dokázateľné skúsenosti s predajom firemným zákazníkom
- Oblasť energetiky nie je podmienkou, základný prehľad je plus
- Plusom je tiež existujúce portfólio firemných zákazníkov
- Radosť z predaja a vysoká orientácia na cieľ
- Schopnosť pracovať ako v tíme tak i samostatne
- Štruktúrovaný prístup k práci
- Dobrá znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
- Znalosť anglického jazyka výhodou, ale nie nutnou podmienkou
- Vlastný automobil
- Vlastná spoločnosť/živnosť vítaná, nie nutná

Vaše úlohy:

- Kontaktovať potenciálnych zákazníkov vo Vašej oblasti a
dohodnúť s nimi stretnutie
- Stretnúť sa so zákazníkom, prezentovať koncept našej služby a
podpísať zmluvu

Mladá a dynamická spoločnosť so škandinávskym pozadím poskytujúca poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti dodávky energií a optimalizácie nákladov.

Nordic Electricity hľadá obchodných zástupcov v oblastiach:

Nitra a okolie, Žiar nad Hronom a okolie, Rimavská Sobota a okolie, Košice a okolie, Prešov a okolie Poprad a okolie, Ružomberok a okolie, Žilina a okolie, Trenčín a okolie, Bratislava a okolie

Morava, Južné Čechy

Nordic Electricity s.r.o. je spoločnosť so škandinávskymi vlastníkmi, so sídlom v Bratislave.

Zameriava sa na ponuku služieb spojených s dodávkou energie, najmä optimalizáciou nákupu elektriny a zemného plynu.
Opierajúc sa o dlhoročnú skúsenosť z liberalizovaného Nordického trhu – viac než 20 rokov, cieľom spoločnosti je poskytnúť svojim zákazníkom nadobudnutú odbornosť, skúsenosti a znalosti.

Momentálne rozbiehame aktivity v kontinentálnej Európe, využívajúc našu slovenskú spoločnosť a jej hlavné sídlo ako centrum rozvoja ďalších obchodných aktivít.

Naše služby sú zamerané na:
- Nákup energií za čo najnižšie ceny.
- Úspory prostredníctvom znižovania spotreby energií (elektrina,
plyn a teplo).
- Optimalizáciu distribučných taríf tak, aby čo nejlepšie zodpovedali
charakteru spotreby zákazníka.
- Správa a optimalizácia relevantných energetických daní a
odvodov.
- Propagácia zelenej energie pre našich zákazníkov

Náš koncept je veľmi jednoduchý.

Služba je pre našich zákazníkov bezplatná a jediná zmluvná podmienka je, že ponúkaná zmluva a cena je nižšia než aktuálna. Pokiaľ nemôžeme nájsť lepšiu cenu než má zákazník dnes, zmluva sa nenaplní a zákazník taktiež vie, že má najlepšiu možnú cenu zodpovedajúcu jeho charakteru spotreby.

Disponujeme širokou a etablovanou sieťou vzťahov s dodávateľmi, tradermi a inými spoločnosťami v oblasti podnikania s energiami v celej Európe.

Využívajúc výhody konceptu združeného nákupu môžeme dosiahnuť ceny, aké za normálnych okolností nie sú dostupné širokej (podnikateľskej) verejnosti alebo dostupné jednotlivým zákazníkom.

Čím viac zákazníkov, tím lepšia konečná cena pre všetkých.

Teraz hľadáme lokálneho obchodného zástupcu vo Vašej oblasti.
ID: 1973152  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čím úspešnejší predajca, tým viac zarobí