Samostatný elektrotechnik/ elektrikár

NOPE a.s.

Miesto práce
Kazanská 48, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou/na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a samostatných, technicky zameraných ľudí, ktorí by radi pracovali v našom tíme.

* používanie elektrických nástrojov a prístrojov
* dodržiavanie BOZP
* diagnostika a odstraňovanie závad na el. zariadeniach
* napájanie, montáž, údržba a oprava elektrozariadení
* schopnosť čítať plány a el. schémy
* práce vo výškach a nad voľnou hľbkou

** bližšie informácie ohľadom náplne práce sa dozviete pri osobnom stretnutí

- práca v stabilnej firme
- príjemné pracovné prostredie
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie počas pracovného týždňa

Hľadáme samostatných elektrotechnikov, ktorí majú platnú vyhl. 508/2009 - § 22, majú chuť pracovať, a majú prax v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyučený v danom odbore, samostatný a spoľahlivý,
- musí byť držiteľom VP sk. B - aktívny vodič
- znalosť v oblasti elektro, aktívna vyhláška 508/2009 -
§ 22, §23 samostatný elektrotechnik - podmienka minimálne § 22 !!!
- ochota vzdelávať sa
- dobré komunikačné schopnosti, ochota cestovať v rámci prideleného regiónu podľa požiadaviek nadriadeného
- schopnosť práce v tíme

Spoločnosť NOPE a.s. sa zaoberá realizáciou komplexných dodávok informačných a riadiacich dopravných systémov, technológií, telekomunikačných zariadení dopravných stavieb. Viac info o našej spoločnosti si môžete prečítať na www.nopeas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2569651  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou/na osobnom pohovore