Asistent Produktového manažéra tvorba katalógov a webu

NOMIland s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 11, Košice
Termín nástupu
08.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna tímová spolupráca pri tvorbe produktového katalógu s produktami
pre deti predškolského veku v tíme 5 ľudí
- komunikácia aj so zahraničnými dodávateľmi v oblasti výberu produktov
väčšinou v anglickom jazyku
- spracovávanie dát od dodávateľov (práca s obrázkami, preklady
produktových popisov, kódovanie produktov)
- základné grafické úkony (vkladanie obrázkov a textov do pripravovaného
katalógu - Indesign, vyrezávanie obrázkov – Photoshop)
- evidovanie dát do tabuľkových a textových editorov

stravné lístky, čiastočne variabilný prac. čas, možnosť sebarealizácie , práca je v už fungujúcom teame,

Prosím o zasielanie c.v. + motivačný list. uchádzači ktoré nesplňajú základne podmienky prosím neposielajte c.v. Informujeme len úspešných kandidátov.
Znalosť Nemeckého jazyka výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.12.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod , grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Adobe Photoshop - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny záujem o PC programy, ktoré sa využívajú pri tvorbe katalógov: Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrátor.

Spol. NOMILAND, s.r.o. je už od roku 1996 lídrom v distribúcií tovarov a vybavenia pre Materské školy v SR, ČR a HU.
Spol. NOMILAND, s.r.o zamestnáva viac ako 50 zamestnancov.
Sme kreatívna a inovatívna spoločnosť v oblasti výroby a dizajnu vybavenia pre Materské školy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Magnezitárska 11
040 13 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Štefan Fejko
Tel.: +421905369665
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis