Vodič nad 3,5t / skladník

NOHEL GARDEN, s.r.o

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 €/mesiac + po zapracovaní 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s tovarom, rozvoz tovaru, mimo rozvozu aj práca v sklade

do 18. 10. 2016 sa zhromažďujú žiadosti o prijatie, po tomto termíne sa spracujú a následne budú na OSOBNÝ POHOVOR SA BUDÚ POZÝVAŤ LEN VYBRANÝ UCHÁDZAČI!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

časová flexibilnosť - rozvoz tovaru v rámci SR
platná lekárska prehliadka
platné všetky náležitosti a oprávnenia potrebné pre prácu vodiča nad 3,5t

Od roku 2001 sme jedným z dodávateľov záhradkárskych potrieb do obchodných reťazcov a na tradičný trh. Stojí za nami niekoľko rokov skúseností na českom a slovenskom trhu v oblasti veľkoobchodu záhradkárskych potrieb.
Našim prvoradým cieľom je poskytnúť našim obchodným partnerom služby skúseného a profesionálneho dodávateľa – od vypracovania konkrétnej ponuky vrátane výberu sortimentu ( na základe našich skúseností) až po realizáciu dodávok priamo na miesto predaja.
Počet zamestnancov
35 zamestnancov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2667099  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 €/mesiac + po zapracovaní 13. plat