Člen zásahovej jednotky PCO

NODUS s.r.o.

Miesto práce
Trieda SNP 61, Košice
Termín nástupu
15.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
4,10 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca bezpečnostného pracovníka v zásahovej jednotke, vykonávanie preverenia poplachového signálu z objektov, v súlade so zákonom č. 473/2005Z.z. v znení noviel, výkon fyzickej ochrany majetku klienta, riešenie konfliktných situácií, zabezpečovanie poriadku na kultúrno-spoločenských akciách, vykonávanie ochrany prepravy financií, kontrola zabezpečenia objektov patrolou

nadštandartné pracovné podmienky - pracovisko
využívanie najnovších technológií pri práci
využívanie posilňovne zadarmo
práca v stabilnej firme, pravidelný mesačný príjem, stravné lístky, dodžiavanie normohodín

- držba Preukazu odbornej spôsobilosti typu "S" podľa zák. č. 473/2005Z.z.
- bezúhonnosť v zmysle zákona o SB
- spoľahlivosť v zmysle zákona o SB
- zdravotná spôsobilosť v zmysle zákona o SB
- minimálny počet rokov praxe v súkromnej bezpečnosti : 2 roky
- držba zbrojného preukazu sk.C

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť pracovať v tíme
- komunikatívnosť
- zodpovednosť a disciplína
- kultúrne vystupovanie na verejnosti, vážnosť a dôstojnosť
- schopnosť práce v strese, samostatnosť rozhodnosť a spoľahlivosť vo výkone
- hľadáme fyzicky a psychicky zdatných zamestnancov, zručnosť v bojových umeniach a silových športoch je plusom

Sme stabilná súkromná bezpečnostná služba s pôsobením od roku 2002.
Prevádzkujeme :
- strážnu službu kde zamestnávame celkove 85 zamestnancov, vrátane výkonu ochrany prepráv financií. Dodávku služby vykonávame pre objekty výrobného typu (nie nákupné centrá).
- prevádzkujeme PCO SRP s vlastnou zásahovou jednotkou, kde monitorujeme celkove cez 450 objektov.
- prevádzkujeme technickú službu prostredníctvom vlastných technikov, vykonávame montáž a servis pre elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, dochádzkové systémy a GPS systémy do automobilov
- prevádzkujeme detektívnu službu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trieda SNP 61
04011 Košice
ID: 2450441   Dátum zverejnenia: 18.10.2016