Údržbár - elektrikár

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
IHNEĎ
5,83 EUR/hod.motivačný bonus max. 70€/mesiac, mesačná prémia po uplynutí skúšobnej doby max 180€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie opráv strojov a zariadení
- zabezpečovanie preventívnej údržby
- zabezpečovanie všetkého potrebného k plynulosti práce strojov a zariadení
- kontrola stavu výrobných zariadení a foriem vo výrobnom procese
- kontrola vypisovania kariet strojov a zariadení
- kontrola stavu náhradných dielov

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- platové podmienky dohodou
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa firme
- nástup možný IHNEĎ
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové poistenie
- sociálne výhody nad rámec Zákonníka práce vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Uchádzači môžu svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom zasielať mailom na adresu: [email protected]

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na výberový pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- flexibilitu
- vzťah k tímovej práci
- zváračský preukaz výhodou
- vyhláška o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, vyhl. 508/2009, § 21 výhodou

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 357306  Dátum zverejnenia: 10.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,83 EUR/hod.