Manažér inžinieringu a odd. výroby prípravkov

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu projektových inžinierov
- koordinácia projektového tímu a tímu výroby prípravkov
- komunikácia na medzinárodnej úrovni pri koordinácii projektov
- riadenie strategických projektov
- navrhovanie zásad, štandardov, kľúčových procesov a hodnotiacich princípov pre projektové riadenie
- riadenie transferu nových technológií, ich modifikácie
- riadenie strednodobého a dlhodobého plánovania a určovanie procesných a projektových priorít

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- platové podmienky dohodou
- služobný automobil aj na súkromné účely
- predpokladaný nástup Máj 2017
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Uchádzači môžu svoje písomné žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom zasielať mailom na adresu:
[email protected]

Uzávierka prihlášok do výberového konania je 01/02/2017

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- znalosť anglického jazyka, francúzsky jazyk výhodou
- manažérske zručnosti a skúsenosti (min. 5 rokov)
- rozsiahle skúsenosti s riadením projektov
- znalosť práce s PC
- flexibilitu
- vzťah k tímovej práci
- komunikatívnosť

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2531517  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou