Technický vedúci výroby prípravkov

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie 625/12, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
August 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť, plánovať a sledovať výrobu prípravkov a montážnych jednotiek
- zabezpečovať požadované prepojenia s ostatnými oddeleniami
- zabezpečovať zásobovanie komponentmi na výrobu prípravkov a montážnych jednotiek
- podieľať sa na koncepcii nových prostriedkov a navrhovať inovácie s cieľom vylepšovať úroveň kvality a bezpečnosti a konkurencieschopnosti prípravkov a montážnych strojov
- dbať na uplatňovanie predpisov pri realizácii prípravkov a montážnych strojov s ohľadom na ergonómiu
- vedenie skladovej evidencie a sledovanie nákladov na projekty

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- platové podmienky dohodou
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa firme
- nástup možný ihneď
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Uchádzači môžu svoje písomné žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielať cez e-mail na adresu: [email protected]

Písomne vyrozumieme len uchádzačov pozvaných na výberový pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- znalosti mechaniky, obrábania, pneumatiky
- počítačové znalosti WORD, EXCEL, PROJECT, internet
- znalosti anglického, prípadne francúzskeho jazyka výhodou
- samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť
- vlastnú iniciatívu
- tímového hráča
- skúsenosti s vedením pracovných tímov
- znalosť systému SAP výhodou

Výroba, montáž a predaj častí automobilových motorov v rozsahu voľnej živnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2197418  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou