Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
NO77 s.r.o.

Senior manažer/ka HR and komunikace

NO77 s.r.o.

Pro našeho Klienta, známou mezinárodní dynamickou společnost s výbornou reputací z obchodního sektoru, hledáme nejvhodnějšího člověka na pozici:

Senior manažer/ka HR a komunikace

Náplň práce:

  • Odpovědnost za HR strategii a její rozvoj v návaznosti na strategii celé společnosti;

  • Odpovědnost za komunikaci interní i externí

  • Rozvoj HR procesů – vzdělávání, odměňování, nábor, řízení talentů, employer branding, administrativa, HR systémy

  • Přímé vedení menšího týmu, metodické vedení odpovědných kolegů v regionech

  • Účast na vytváření firemní kultury

  • Pravidelné vedení soiálního dialogu a kolektivního vyjednávání

  • Pravidelná komunikace a reporting mezinárodní centrále společnosti

  • Zapojení do lokálních i mezinárodních projektů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání;

  • Minimálně 5 let praxe na řídící pozici v oblasti HR

  • Zkušenosti s principy interní a externí komunikace

  • Zkušenost z obchodního sektoru výhodou

  • Výborná znalost legislativy v pracovně-právní oblasti

  • Koncepční uvažování

  • Osobnost schopnou propojovat zaměstnance na všech úrovních společnosti

  • Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s kolegy a manažery v rámci společnosti

  • AJ – pokročilá úroveň (slovem, písmem)

  • PC – pokročilá uživatelská znalost MS Office; znalost SAP HR modulu

  • Řidičský průkaz sk.B, bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické mezinárodní společnosti s dobrou reputací

  • Příjemné moderní pracovní prostředí.

Adresa společnosti
Petrská 2
11000 Praha 1

ID: 2762848   Dátum zverejnenia: 12.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.