Koordinátor/ka obchodu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte príjemný prejav a proklientský prístup? Dokážete aktívne riešiť problémy a požiadavky interného klienta k maximálnej spokojnosti? Hľadáme komunikatívneho a proaktívneho človeka, ktorý bude prínosom pre náš tím.
Náplň práce:
• administratívna a koordinačná podpora na regionálnom riaditeľstve
• vedenie agendy regionálneho riaditeľa
• komunikácia s ústredím spoločnosti

Iné výhody

• Silná medzinárodná finančná spoločnosť
• Možnosti rozvoja a vzdelávania
• Možnosti kariérneho posunu
• Motivačné mesačné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchod, financie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
• zodpovednosť, flexibilita a samostatnosť
• orientácia na výsledok
• organizačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis a motivačný list.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenskeho 4/C
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Makúchová
Tel.: +421905597793
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826095   Dátum zverejnenia: 24.11.2016