Kariéra v NN

Špecialista zákazníckej starostlivosti

  • Miesto práce
    Jesenského 4C, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru
    plný úväzok
  • Práca je vhodná
    pre absolventa

Náplň práce

Rád komunikuješ s ľuďmi? Baví ťa pomáhať klientom pri riešení ich požiadaviek? Pridaj sa do tímu NN a budeš patriť medzi tých najlepších v komunikácii v rámci poisťovníctva. Budeš mať na starosti:

• telefonické a e-mailové poskytovanie predvýročného servisu pre klientov NN v tvojej správe;
• komplexné a profesionálne riešenie požiadaviek klientov;
• administratívu súvisiacu so spracovaním požiadaviek.

Doplňujúce informácie:
• Špecialista je operátorom telefonickej klientskej linky, kde poskytuje telefonický a emailový servis vybranej skupine klientov;
• Rieši odchádzajúce a prichádzajúce hovory a e-maily;
• Aktívne ponúka klientom produkty našej spoločnosti.

Koho hľadáme

• vynikajúce komunikačné zručnosti - príjemný a ústretový prejav
• aktívny a proklientský prístup, ochota vždy pomôcť klientom
• snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa
• pozitívny prístup k práci a trpezlivosť
• prax na kontaktnom centre výhodou, nie podmienkou (aj brigádne)

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Benefity

• Možnosť ovplyvňovať výšku svojho zárobku
• Silná medzinárodná finančná spoločnosť
• Zaujímavé zamestnanecké benefity (dovolenka nad rámec zákona, ďalšie dni voľna navyše, stravné lístky nad rámec zákona, zľavy na produktoch NN, príspevok do III. piliera a i.)
• Možnosti rozvoja a vzdelávania
• Možnosti kariérneho posunu

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny s viac ako 175-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 11 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomáhať ľuďom starať sa o to, na čom im najviac záleží.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

NN Životná poisťovňa je už šiesty rok po sebe TOP zamestnávateľ

Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po štvrtý raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2024, pričom tentokrát sme obsadili najvyššiu priečku v rebríčku všetkých certifikovaných firiem na Slovensku. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

NN na Slovensku

Sme lídrom na slovenskom trhu s dôchodkami nielen v počte klientov II. a III. piliera, ale aj v objeme spravovaných dôchodkových úspor. Rovnako patríme k popredným poskytovateľom životného poistenia, ktorý svojim klientom a ich rodinám ponúka istotu finančného zabezpečenia v čase núdze. Podľa prieskumu spoločnosti KPMG patrí dnes NN medzi top 20 najobľúbenejších značiek na slovenskom trhu. Veľmi si vážime dôveru našich klientov a ďakujeme za ich priazeň.

Na Slovensku pod značku NN spadajú nasledovné spoločnosti:

• NN Životná poisťovňa, a.s.

• NN Dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.

• NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.

• NN Finančné služby, s.r.o.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že NN spoloční prevádzkovatelia (NN Životná poisťovňa, a.s., IČO: 35 691 999, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., IČO: 35 902 981, NN Tatry - Sympatia, d.d.s., a.s., IČO: 35 976 853, NN Finančné služby, s.r.o., IČO: 55 299 491, kontaktná adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava) spracúvajú Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. NN spoloční prevádzkovatelia uchovávajú osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak NN spoloční prevádzkovatelia Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru - Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]. Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na www.nn.sk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Jandorfová
E-mail: poslať životopis