Manažér obchodnej skupiny - Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Ponúkaný plat (brutto): Od 1000
  • Termín nástupu: 01.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením ľudí a radi zdolávate výzvy?
Ste komunikatívny a chcete rozvíjať svoje schopnosti?
Páči sa vám, keď váš zárobok závisí priamo od vášho výkonu?
Chcete si vytvoriť vlastný tím obchodníkov, riadiť ho, motivovať a rozvíjať?
Ak je Vašou odpoveďou áno – hľadáme práve Vás!

Náplň práce:
* Nábor a výber finančných agentov do svojho tímu
* Adaptácia, vedenie a motivácia finančných agentov
* Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
* Vedenie porád a podpora finančných agentov

Iné výhody

* zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
* príjemné pracovné prostredie
* moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
* podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
* on the job tréning
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* pracovný kolektív profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

* Prax vo vedení tímu obchodníkov je podmienkou
* Prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
* Schopnosť motivovať a viesť tím
* Pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
* Organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2769812   Dátum zverejnenia: 28.11.2016