Špecialista retencie zákazníkov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenského 4/C, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi?
Zaujímaš sa o financie a poisťovníctvo?
Dokážeš presvedčiť a zaujať ľudí?

Príď nás o tom presvedčiť a staň sa naším špecialistom retencie zákazníkov. Kolega na tejto pozícii:
• komunikuje s klientmi spoločnosti s cieľom udržať s nimi dlhodobý vzťah;
• telefonicky kontaktuje klientov, ktorí prejavili záujem zrušiť životné poistenie;
• aktívne rieši požiadavky klientov a hľadá pre nich vhodné alternatívy;
• prezentuje klientom výhody našich produktov;
• pravidelne si dopĺňa vedomosti a informácie o produktoch prostredníctvom interných školení;
• komunikuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti a finančnými agentmi v záujme rýchleho riešenia klientskych požiadaviek;
• vykonáva administratívne činnosti súvisiace so spracovaním požiadaviek klientov.

Iné výhody

• Možnosť aktívne ovplyvňovať výšku svojho príjmu;
• Zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej finančnej skupiny;
• Mladý, dynamický tím;
• Možnosti rozvoja a vzdelávania;
• Nadštandardný systém zamestnaneckých benefitov - 5 dní dovolenky navyše, 3 dni sick day, stravné lístky nad rámec zákona aj za dovolenku, príspevok do 3. piliera, príspevok na životné poistenie a i.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

• silná orientácia na zákazníka
• výborné komunikačné zručnosti a schopnosť argumentovať
• orientácia na výsledok
• prax v oblasti retencie klientov alebo predaja výhodou
• znalosti z oblasti poisťovníctva výhodou

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava