NN poradca

  • Miesto práce: Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných ľudí do obchodných tímov v Trnave, Piešťanoch, Hlohovci, Galante, Senici, Skalici, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať svoju osobnosť a hľadajú dlhodobú perspektívnu prácu.

Náplň práce:
pomáhame našim klientom a firmám orientovať sa vo svete financií
vytvárame finančné analýzy a návrhy riešení pre klientov
ponúkame konzultačnú a poradenskú činnosť
oslovujeme klientov a kladieme dôraz na následnú starostlivosť- servisovanie

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Iné výhody

Ponúkame :
- možnosť nadštandardného zárobku, v závislosti od aktivít
- zázemie a podporu silnej spoločnosti s významným postavením na trhu
- kvalitný systém vzdelávania a podporu manažéra
- pri systematickej a efektívnej práci - viac voľného času
- zaujímavé finančné benefity
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť
- bezúhonnosť (=čistý register trestov)
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
Znalosti v oblasti financií výhodou.
Akceptujeme aj VŠ absolventov s praxou počas VŠ.

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Informácie o výberovom konaní

Oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti NN Životná poisťovňa, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 691 999, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 1095/B, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 902 981, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3434/B a spoločnosti NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., so sídlom: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, IČO: 35 976 853, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3799/B. Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Jesenskeho 4/C
811 02 Bratislava

ID: 2719365   Dátum zverejnenia: 11.10.2016