Junior špecialista na predchádzanie podvodom/Anti fraud officer Junior

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolega/yňa na tejto pozícii sa zaoberá najmä:
• analýzou rôznych typov dát s cieľom identifikácie možných podvodov;
• poskytovaním analytickej podpory kolegovi vyšetrujúcemu podvody v teréne;
• implementáciou stratégií a procesov vedúcich k predchádzaniu a odhaľovaniu poistných podvodov;
• sledovaním trendov v oblasti poistných podvodov a implementáciou procedúr, ktoré im budú predchádzať;
• vykonávaním kontrolnej činnosti v oblasti kvality služieb zákazníkom (analýza potrieb klienta a odporúčané riešenia).

Iné výhody

• Silná medzinárodná finančná spoločnosť
• Mladý, dynamický kolektív
• Zaujímavé zamestnanecké benefity (voľno nad rámec zákona, stravné lístky nad rámec zákona, príspevok do III. piliera, zľavy a výhody v životnom poistení a i.)
• Možnosti rozvoja a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

• Znalosť práce s MS Excel na pokročilej úrovni, práca s databázami;
• Ovládanie makier výhodou;
• Analytické a koncepčné myslenie;
• Dobré komunikačné zručnosti;
• Znalosť legislatívy v oblasti finančného sprostredkovania výhodou.

NN Group je globálna finančná skupina holandského pôvodu so 170-ročnou históriou, ktorá poskytuje svoje služby viac než 15 miliónom klientov v 18 krajinách, o ktorých sa stará 12 000 zamestnancov.
Pod značku NN Group na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka

Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Jesenského 4/C
811 02 Bratislava