Chemik

NN Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dubská cesta 2927/25, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meranie a analýza trendov charakteristík kvapalín (pH, koncentrácia, nečistoty, vodivosť, obsah vody, korózne a bakteriálne testy, teplota ap.)
- vizualizácia a komunikácia výsledkov
- návrh a realizácia potrebných opatrení v procese riadenia kvapalín
- starostlivosť o filtračné systémy (dopĺňanie kvapalín, filtrácia ap), pracie systémy, regeneráciu a čistenie olejov
- návrh automatizácie kontrolného mechanizmu pre meranie charakteristík kvapalín
- navrhovanie vhodných charakteristík, ktoré by mali byť sledované v procese riadenia kvapalín v záujme zefektívnenia výrobných procesov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na prevencii ochrany zdravia zamestnancov pri práci s kvapalinami
- participácia na riadení procesov týkajúcich sa ochrany životného prostredia (ISO 14001)

-práca v medzinárodnej spoločnosti, v mladom, dynamicky sa
rozvíjajúcom tíme
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- motivujúce finančné ohodnotenie

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technicky orientovaná osobnosť
- analytické myslenie
- schopnosť rozhodovať
- flexibilný a komunikatívny človek
- skúsenosti v automobilovej výrobe sú výhodou
- záujem o odborný rast a prácu vo výrobnej spoločnosti

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu NN Inc.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dubská cesta 2927/25
024 01 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Péčová
Tel.: 041 - 420 1624
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821474   Dátum zverejnenia: 22.11.2016