PHP Developer - Buď naším IT #ajty

NMS Market Research

Místo práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat?

- programovat PHP backend ke komplexním webovým aplikacím pro sběr a reporting dat
- vymýšlet vychytávky a automatizace, kteří usnadní lidem kolem Tebe práci
- poznáš uživatele svých aplikací
- užiješ si občasné cestování do Prahy a budeš mít plnou podporu kolegů

Co nebudeš dělat?

- nebudeš dělat na projektech, které skončí v šuplíku
- nebudeš sekat jeden eshop / klientský web za druhým
- nebudeš svázaný zbytečnými procesy a administrativou
- nebudeš se nudit!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- autorskou svobodu v práci
- spolurozhodování o nástrojích a technologiích, a postupech
- opravdu flexibilní režim
- pohodové kanceláře v Bratislavě / Praze
- stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávání a IT konference jsou samozřejmostí
- výplatu :)

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme Ti menší tým, kde nic není vytesáno do kamene a na všem se lze domluvit. Například flexibilita u nás neznamená home office každý sudý úplněk v roce. Potřebuješ dělat částečně z domova? Chceš zkrácený úvazek? Nebo jednou za čas delší volno? U nás jsou rozhodující výsledky a ne velikost vysezeného důlku v Tvojí židli. Pokud bude spolupráce fungovat, rádi Ti vyjdeme vstříc! Vyvíjíme aplikace přímo pro naši firmu, která se specializuje na marketingový výzkum.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3111715  Dátum zverejnenia: 28.6.2017