Tajný zákazník /Mystery shopper

NMS Market Research

okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Poltár, okres Veľký Krtíš, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Námestovo, okres Tvrdošín, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Dunajská Streda, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Trebišov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.07.2014
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 15 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výskumná agentúra NMS Market Research SR sa venuje prieskumu trhu a verejnej mienky.

Chcete pracovať vo výskume trhu a verejnej mienky?
Nemáte problém komunikovať a oslovovať ľudí?
Bavilo by Vás podieľať sa na výskume trhu?
Chcete sa podieľať na zvýšení kvality služieb?

Agentúra pre výskum trhu a verejnej mienky NMS hľadá spolupracovníkov na vykonávanie mystery shoppingu.

Osobitne hľadáme aj spolupracovníkov s aktívnym maďarským jazykom na túto činnosť. Tento mystery shopping sa vykonáva v Maďarsku (Budapešť), preto je potrebné vycestovať.

Cestovné je preplatené, a to 0,20€/km alebo cestovné lístky v prípade, že cestujete vlakom. V takomto prípade Vám preplatíme aj čas strávený cestovaním, 2€/hodina s tým, že čas strávený na ceste si overujeme.

Celá návšteva sa nahráva na ukrytý diktafón, ktorý samozrejme v prípade potreby zapožičiame. Práca s diktafónom je veľmi jednoduchá.

ČO JE MYSTERY SHOPPING:
- je formou výskumu trhu, kde anketár vystupuje ako fiktívny zákazník, pričom kontroluje prácu pracovníkov daného obchodného miesta, podľa určitého scenára.

K ČOMU MS POMÔŽE
Aj Vy sa môžete podieľať na zlepšení kvality poskytovaných služieb v rámci predajní. Možno aj práve Vás hnevá prístup pracovníkov v predajniach, doplnenosť tovaru a úroveň poskytovaných služieb.
Práve MS pomáha dané problémy riešiť a aj Vy môžete mať zásluhu na zlepšení poskytovaných služieb.

ODMENA:
- za správne a bezproblémovo vykonaný 1 mystery shopping (1 návšteva) 10-15 € brutto ( čas strávený MS od 0,30-1hod)

V prípade záujmu o spoluprácu je potrebná registrácia na www.anketar.sk.

PODMIENKY:
- Základná znalosť práce na PC a prístup na internet
- prípadná znalosť maďarského jazyka

Pozn. V prípade, ak nespĺňate podmienku maďarského jazyka, ale práca tajného zákazníka /mystery shoppera Vás zaujala, môžete sa registrovať na www.anketar.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

NMS Market Research Slovakia s.r.o. pomáha najväčším hráčom na trhu už cez 20 rokov zlepšovať zákaznícky servis, ponúkať lepšie produkty a získavať nových zákazníkov.

Prostredníctvom originálnych riešení v oblasti marketingového výskumu pomáhame našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom a premeniť toto porozumenie na správne obchodné rozhodnutia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1816628  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 15 EUR/hodina