Anketár prieskumov spokojnosti

NMS Market Research

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre realizáciu našich výskumných aktivít hľadáme záujemcov z celého Slovenska na výkon práce anketára prieskumov spokojnosti (celé Slovensko):

Anketovanie realizujeme v domácnostiach, na verejných priestranstvách či na pôde klienta. Ankety zbierame najčastejšie prostredníctvom tabletov, kedy je zber jednoduchší, výhodou je, že od respondentov nepožadujeme kontaktné údaje, dáta sa hneď odosielajú a kontrolujú, čím anketári dostávajú ihneď feedback. Nemusíte so sebou nosiť materiály. Papierové dotazníky robievame veľmi zriedka.

Našim externým spolupracovníkom ponúkame:

-možnosť zárobku až 100 EUR mesačne, resp. 5 EUR na hodinu
- preplácané cestovné náklady v prípade práce mimo miesta bydliska
- dlhodobú spoluprácu podľa Vašich časových možností
- flexibilné privyrobenie počas Vášho štúdia, materskej či dôchodku

Práca je vhodná aj pre ľudí evidovaných na úrade práce, nakoľko nemusí presiahnuť maximálnu povolenú výšku zárobku.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala:
VYPLŇTE REGISTRAČNÝ FORMULÁR na www.anketar.sk. (automaticky si vytvoríte konto záujemcu), kde povinne pripojte aj krátky ŽIVOTOPIS a aktuálnu FOTOGRAFIU.

Druhou možnou formou registrácie je poslať email na [email protected], kde prosím do predmetu emailu uveďte ANKETOVANIE - zaujem o prácu.

Každému registrovanému kandidátovi odpovieme prostredníctvom e-mailu alebo telefonátu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vek min. 18 rokov
znalosť práce na PC
príjemné vystupovanie
dobré komunikačné schopnosti, bez vady reči
spoľahlivosť
zodpovedný prístup k práci
ochota učiť sa nové veci
skúsenosti s podobným typom spolupráce výhodou
ochota vycestovať mimo svojho bydliska (nie je podmienkou spolupráce, ale výhodou)

NMS Market Research Slovakia s.r.o. pomáha najväčším hráčom na trhu už cez 20 rokov zlepšovať zákaznícky servis, ponúkať lepšie produkty a získavať nových zákazníkov.

Prostredníctvom originálnych riešení v oblasti marketingového výskumu pomáhame našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom a premeniť toto porozumenie na správne obchodné rozhodnutia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1495207  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou