Project Manager - Marketingový výskum

NMS Market Research SR

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava - Staré Mesto
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NMS Market Research je nezávislá výskumná agentúra, ktorá pôsobí v oblasti marketingového výskumu trhu od roku 2007. Do nášho tímu na Slovensku hľadáme posilu na pozíciu project managera / research consultanta.

ČO BY BOLA VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ?
• rôznorodá a zaujímavá práca z oblasti marketingového výskumu (CAPI, CATI, Focus Groups, online výskumy, mystery shopping, testovanie produktov atď.)
• samostatné vedenie výskumných projektov od návrhu až po prezentáciu výsledkov
• komunikácia s klientom ohľadom nastavenia marketingového výskumného projektu
• koordinácia projektového tímu (zber a kontrola kvality dát)
• vytváranie záverečných správ (analýza a interpretácia dát)
• prezentácia výsledkov klientovi
• práca na kvantitatívnych aj kvalitatívnych typoch výskumných projektov

notebook, mobilný telefón, dovolenka naviac

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí sa kvalifikujú na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované sociológia, psychológia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výskum trhu
2

• VŠ vzdelanie najlepšie v odbore sociológie, ekonómie alebo psychológie výhodou
• prax vo vedení projektov výskumu trhu či verejnej mienky na strane agentúry alebo klienta min. 2 roky
• výborná znalosť MS Office (Excel, Word a PowerPoint)
• znalosť anglického jazyka
• dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• aktívny a pozitívny prístup k riešeniu úloh, odolnosť voči stresu
• zodpovednosť a samostatnosť

NMS Market Research pomáha najväčším hráčom na trhu už 16 rokov zlepšovať zákaznícky servis, ponúkať lepšie produkty a získavať nových zákazníkov.

Prostredníctvom originálnych riešení v oblasti marketingového výskumu pomáhame našim klientom lepšie porozumieť svojim zákazníkom a premeniť toto porozumenie na správne obchodné rozhodnutia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

NMS Market Research SR, organizačná zložka Slovenská republika
Dunajská 4
811 08 Bratislava 1
ID: 1200582   Dátum zverejnenia: 12.10.2016