Lakovník-montážnik

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.Mesačné hodnotenie do výšky 100,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príležitostná oprava náteru poškodených konštrukcií
- montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
- testovanie funkčnosti strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
- odstraňovanie zistených odchýlok
- odovzdávanie strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
- práca podľa pokynov

- zaujímavé platové ohodnotenie
- mesačné hodnotenie s odmenou
- DDS od zamestnávateľa - 2% z hrubej mzdy
- poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi hradené spoločnosťou
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- veľká miera samostatnosti
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- strojárske - technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárenstva

Počet rokov praxe

3

- chuť pracovať a rozvíjať sa
- precíznosť
- zmysel pre detail
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4778281  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.