Účtovník

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacDochádzkový bonus 2 x ročne do výšky 200 € (spolu 400 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie došlých a vyšlých faktúr, pokladne a pod.
- vystavovanie faktúr
- vyúčtovanie pracovných ciest, záloh
- účtovanie skladu a skladové hospodárstvo
- tvorba reportov a prehľadov
- tvorba mesačných závierok
- vstupovanie dát

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- dôraz najmä na skúsenosti s účtovaním a vystavovaním faktúr a skladovým hospodárstvom
- angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3011857  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac