Reagujte bez životopisu

Senior Konštruktér

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 800 EUR/mesiacHodnotiaci systém, možná odmena do 100 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruovanie jednoúčelových strojov a zariadení, montážnych systémov, výrobných liniek, výmenníkov tepla, dopravníkov. Skúsenosti v týchto oblastiach sú vítané.
Zabezpečenie výkresovej a technickej dokumentácie a podkladov k hotovým výrobkom.

- práca v Holandskej, stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti rodinného typu
- zabezpečený pitný režim, káva
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- možnosť kariérneho rastu
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku
- v prípade potreby možnosť pracovať z domu
- možnosť práce na medzinárodných projektoch (zahraničné pracovné cesty)
- aktívne využívanie anglického, či nemeckého jazyka
- jazykové kurzy
- volejbal/footbal/basketball v prenajatej hale

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Miesto výkonu práce: Sereď

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárenstva

Počet rokov praxe

6

Hľadáme samostatného, tvorivého pracovníka, ktorý vie premietnuť svoje technické vzdelanie do 3D modelovania.
- Spracovanie projektovej dokumentácie
- Riešenie odchýlok a zmien projektovej dokumentácie,
resp. nových požiadaviek objednávateľa
- Orientácia v technických normách
- Všeobecná znalosť výrobných technológií a ich procesov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni písomnou aj verbálnou formou je podmienkou
- Flexibilita (schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne)
- Ochota zdokonalovať sa
- Schopnosť pracovať samostatne, no byť zároveň súčasťou tímu (Open office)

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1558396  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac