Strážnik - stráženie objektu a ochrana majetku v Seredi

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Stráženie a kontrola objektu
- Ochrana majetku spoločnosti
- Pochôdzková a kontrolná činnosť

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti

Zavolajte nám na dolu uvedené tel. číslo, prípadne nám svoj životopis posielajte na e-mail: [email protected].
Do predmetu správy uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Podmienkou je dobrý zdravotný stav, bezúhonnosť a odborná spôsobilosť
- Preukaz odbornej spôsobilosti SBS výhodou
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- Ochota pracovať v zmennej prevádzke

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1410906  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore